KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Bukiety róż

Podaruj ukochanej osobie przepiękny bukiet róż, który wysłany florystyczną pocztą, będzie wspaniałą niespodzianką , która sprawi dużo radości i uśmiechu. Bukiety z różami możesz zamówić z dostawą w Gorzowie Wielkopolskim.

1 z 4
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 różowych róż
82,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 jasnych...
Bukiet od 7 do 1000 jasnych róż
82,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 herbacianych róż
82,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 róż
Bukiet od 7 do 1000 róż
98,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Telekwiaciarnia
Bukiet Kocham
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet herbacianych róż
Bukiet herbacianych róż
94,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 czerwonych róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 czerwonych róż
95,00 zł
Zobacz więcej
Różany ogród
Różany ogród
100,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż z sercem
104,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jasnych róż
Bukiet jasnych róż
106,00 zł
Zobacz więcej
9 czerwonych róż
9 czerwonych róż
109,00 zł
Zobacz więcej
9 różowych róż
9 różowych róż
109,00 zł
Zobacz więcej

Bukiety róż z dostawą w Gorzowie Wielkopolskim

Wyślij drugiej osobie bukiet róż, aby wyznać swoje uczucia, złożyć życzenia lub życzyć miłego dnia. Każdy powód jest dobry by podarować bukiet pięknych róż. Możesz mieć pewność, że kwiaty wręczone przez kuriera będą dużym zaskoczeniem i staną się niespodzianką, która na długo zostanie zapamiętana. Zobacz  róże w bukiecie w Telekwiaciarni Gorzów i złóż zamówienie!

Ile róż w bukiecie wybrać?

Wybierz bukiet róż, w takiej ilości jaka Cię interesuje. W kwiaciarni w Gorzowie Wielkopolskim możesz wybrać taką ilość róż jakiej potrzebujesz. Jeśli natomiast nie możesz się zdecydować ile róż w bukiecie wybrać, postaramy się Ci pomóc. Jest stereotyp, który mówi o tym, że nie wręcza się bukietów z róż w parzystej liczbie. Ma to związek z tym, że parzysta liczba kwiatów jest zarezerwowana dla kompozycji pogrzebowych oraz przynosi pecha. Coraz częściej odchodzi się od tego stereotypu. Zamawiając bukiet róż na urodziny lub rocznicę, nie ma przeciwwskazań, aby zamówić róże w parzystej liczbie. Możesz wybrać bukiet 10 róż na dziesiątą  rocznicę ślubu lub bukiet 30 róż na trzydzieste urodziny. 

Róże – kolory i ich znaczenie

Róże to przepiękne kwiaty, które możemy spotkać w wielu kolorach. Dlatego stworzone bukiety z róż zawsze są wyjątkowe i klasycznie piękne. Najczęściej w kwiaciarni w Gorzowie mamy róże czerwone, które symbolizują szczerą i wielką miłość. Bukiet z czerwonych róż jest najpopularniejszym prezentem na rocznicę i Walentynki. Kolejnym kolorem róż dostępnym w naszej Telekwiaciarni jest różowy. Podarowanie bukietu różowych róż oznacza dużą sympatię oraz uznanie. Idealnie sprawdzą się na prezent na koleżanki lub przyjaciółki. Białe róże jako symbol czystości i niewinności możesz podarować z okazji ślubu lub na przeprosiny. Tworzymy również bukiety z herbacianych róż, które możesz wysłać bliskim na wiele okazji, ponieważ wyrażają one przyjaźń oraz miłość rodzinną. W Telekwiaciarni w Gorzowie Wielkopolskim możesz zamówić bukiet róż w wielu kolorach i możesz mieć pewność, że będą zachwycały nie tylko wyglądem, ale również świeżością.