Wieńce pogrzebowe

1 z 1
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
226,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Na...
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu
238,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Złączeni...
Wieniec pogrzebowy Złączeni w modlitwie
271,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Z...
Wieniec pogrzebowy Z jasnych róż
271,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy...
Wieniec pogrzebowy Pogrążeni w smutku
272,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Wyrazy...
Wieniec pogrzebowy Wyrazy współczucia
272,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Żegnaj nam
Wieniec pogrzebowy Żegnaj nam
271,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Wieczny...
Wieniec pogrzebowy Wieczny spoczynek
359,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy serce z róż
Wieniec pogrzebowy serce z róż
583,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Wieńce pogrzebowe do Gorzowa Wielkopolskiego.

Wieść o pogrzebie najbliższych osób zawsze jest zaskakująca. Czasami z dnia na dzień trzeba zmieniać plany, by móc uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu. Niestety sytuacje są różne, więc jeśli nie możesz zjawić się osobiście na pogrzebie, zamów wieniec pogrzebowy do Gorzowa Wielkopolskiego z dostawą. Nasza kwiaciarnia doręcza kwiaty na wszystkie cmentarze w Gorzowie Wielkopolskim, do kościoła, do domu pogrzebowego lub pod adres prywatny. Wystarczy, że podasz nam wszystkie potrzebne dane, a my złożymy w Twoim imieniu wieniec pogrzebowy pod trumną bądź urną zmarłego. Wieńce pogrzebowe do Gorzowa Wielkopolskiego zamawia się na naszej stronie internetowej lub przez telefon. Ważne jest to, że takie zamówienia przyjmujemy minimum 1 dzień wcześniej przed pogrzebem. Jeśli potrzebujesz wieńca pogrzebowego w dzień ceremonii pogrzebowej, koniecznie skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Być może uda nam się Tobie pomóc w tej kwestii.

Wieniec pogrzebowy z dostawą.

Zamawiając dostawę wieńca pogrzebowego, z pewnością zależy Ci na punktualnej dostawie. Nasza kwiaciarnia realizuje doręczenia na konkretną godzinę, wskazaną podczas składania zamówienia. Godzina pogrzebu jest dla nas kluczowa, gdyż wówczas kurier wie, kiedy może zjawić się z wieńcem pogrzebowym. Robi to odpowiednio wcześniej, by swoją obecnością nie przeszkadzać żałobnikom. Jeśli sobie życzysz, możesz umówić się z kurierem na dostawę o konkretnej godzinie w wyznaczonym miejscu przy cmentarzu, kościele lub domu pogrzebowym w Gorzowie Wielkopolskim, gdyż chcesz osobiście odebrać wieniec pogrzebowy. Koniecznie zaznaczać tę prośbę w zamówieniu.

Wieńce pogrzebowe i szarfa gratis.

Warto wiedzieć, że do każdego wieńca pogrzebowego całkowicie za darmo dołączamy szarfę pogrzebową. Możesz na niej umieścić dowolny tekst ostatniego pożegnania. Jego treść podaj nam podczas składania zamówienia, w wówczas florystka umieści ją na wstęgę. Postaraj się jednak, aby Twoje słowa nie były zbyt długie, gdyż szarfa ma ograniczony wymiar.

Wieńce pogrzebowe – kwiaty i kolorystyka.

Wybór kwiatów do wieńców pogrzebowych może być dla wielu osób trudnym zadaniem. Spokojnie, temat tylko z pozoru wydaje się skomplikowany. Przede wszystkim, jeśli nie wiesz, jakie kwiaty wybrać na wieniec pogrzebowy, postaw na klasykę, czyli róże. Róże to ponadczasowe kwiaty, które potrafią wyrażać wiele pięknych uczuć i intencji. W szczególności wieńce pogrzebowe przygotowywane są z białych i kremowych róż, gdyż te symbolizują czystość, szacunek i spokój ducha. Czerwone róże natomiast to wyraz miłości, dlatego na ten kolor mogą pozwolić sobie bliscy krewni osoby zmarłej. Wieńce pogrzebowe oprócz róż, mogą być przygotowane również z takich kwiatów jak: storczyk cięty, anturium, goździki, gerbery. Wszystkie je znajdziesz w ofercie naszej kwiaciarni.
Wieńce pogrzebowe do Gorzowa Wielkopolskiego doręczamy między innymi na cmentarz:
- Komunalny
- Świętokrzyski
oraz inne cmentarze, które znajdują się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego.