Róże wg ilości

Podaruj wspaniały upominek stworzony z róż ukochanej osobie. W Telekwiaciarni w Gorzowie masz możliwość samodzielnego wyboru ilości róż. Róże wg ilości z dostawą to doskonałe rozwiązanie jeśli potrzebujesz konkretnej ilości róż np. na rocznicę, czy urodziny. Możesz mieć pewność, że róże i ich wysyłka pocztą będą dużym zaskoczeniem! 

1 z 5
Bukiet 7 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż
61,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 8 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 8 róż
67,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż
73,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 10 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 10 róż
79,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 11 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 11 róż
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 12 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 12 róż
92,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 13 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 13 róż
98,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 14 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 14 róż
104,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 15 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 15 róż
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 16 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 16 róż
116,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 17 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 17 róż
122,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 18 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 18 róż
128,00 zł
Zobacz więcej

Róże wg ilości – dostawa Gorzów Wielkopolski

Kupując róże wg ilości, warto żebyś wiedział, że masz możliwość ich zamówienie pod wskazany adres w Gorzowie Wielkopolskim. Zobacz propozycję róż według ilość w naszej kwiaciarni, wybierz ich liczbę dopasowaną do okazji i zamów wysyłkę już dzisiaj! Wysłany bukiet róż za pośrednictwem kuriera kwiatowego jest z całą pewnością romantycznym gestem.

Ile róż na prezent wybrać?

Oferta róż wg ilości w naszej kwiaciarni w Gorzowie pozwala Ci na dopasowanie ilości róż odpowiednio do okazji. Jeśli poszukujesz róż na urodziny z dostawą wybierz ich liczbę zgodną z wiekiem solenizanta. W przypadku róż na rocznicę, podaruj ich tyle, ile wspólnie przeżyliście lat. Możesz wybrać róże w takiej ilości jakiej potrzebujesz. W naszej Telekwiaciarni znajdziesz z dostawą bukiety od 7 do 100 róż. Jeśli liczba róż nie musi niczego symbolizować, warto wybrać ich nieparzystą ilość. Istnieje bowiem stereotyp, że parzysta liczba róż przynosi pecha. Zauważyliśmy, że odchodzi się powoli od tego stereotypu wręczając np. 40 róż na czterdzieste urodziny. Jeśli nie masz pewności jaki stosunek do takich przesądów ma obdarowana osoba, wybierz bezpieczniejszą wersję np. 15 róż. 

Róże wg ilości – kwiatowa wysyłka online

Jeśli jesteś już zdecydowany ile róż chcesz wręczyć, warto pomyśleć w jaki niezwykły sposób można to zrobić. Bardzo oryginalnym pomysłem wręczenia kwiatów, jest wysłanie ich pocztą. Telekwiaciarnia doręczy wybrane przez Ciebie róż w Gorzowie Wielkopolskim jeszcze w ten sam dzień. Odwiedź stronę internetową Telekwiaciarnia Gorzów i złóż zamówienie. Jeśli masz jakieś pytanie odnośnie zamówienia, skontaktuj się z nami, a postaramy się Ci pomóc.