KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

18 różowych róż

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*





Opis wersji produktu

Różowe róże-kwintesencja wyrafinowania, kobiecości oraz elegancji! Ten doskonały bukiet 18 róż Premium, to świeżo przed wysyłką ścięte kwiaty, nie tylko o wyrazistej kolorystyce, ale i zniewalającym zapachu! Nie bez powodu róża w tym kolorze jest jednym z najczęściej wybieranych kwiatów! W końcu wyróżnia się swoim intensywnym kolorem oraz niepowtarzalną uniwersalnością! Jest to także wdzięczny, pięknie prezentujący się element wystroju wnętrza! Ponadto, tą kompozycję możesz podarować nie tylko ukochanej osobie, ale i rodzinie, czy znajomym! Dołącz spersonalizowany bilecik i pozwól naszym kurierom DHL bezpiecznie dostarczyć bukiet w specjalnie zabezpieczonym pudełku pod wskazany przez Ciebie adres!

Wielkość bukietu
Bukiet składa się z 18 róż różowych

Ten bukiet dostarczymy dla Ciebie na terenie całego kraju!

Warto wiedzieć

  • Tylko najświeższe kwiaty prosto od ogrodnika.
  • Wszystkie bukiety są estetycznie zapakowane jako gotowe prezenty.
  • Starannie zabezpieczone kwiaty w kartonie, przystosowanym do transportu kwiatów..
  • Kwiaty doręczamy kurierem DHL. Ty wybierasz adres i datę dostawy.
  • Dodaj własne, spersonalizowane życzenia do bukietu.
  • Opakowania naszych bukietów są biodegradowalne.
  • Wszystkie nasze bukiety są ręcznie komponowane z największą dbałością o szczegóły.

Termin dostawy produktu*

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę lub niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do soboty do godziny 15:00.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Kwiaty od ogrodnika, zapakowane w karton, wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Dostawa kwiatów możliwa jest najszybciej kolejnego dnia roboczego, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone najpóźniej do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe ze słodyczy i alkoholi wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Dostawa prezentów możliwa jest najszybciej kolejnego dnia roboczego, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone najpóźniej do godziny 05:00 rano.

Rabat

RABAT nawet do 10% NA ZAWSZE w Telekwiaciarnia Gorzów. Rabat można uzyskać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni Gorzów. Aby go otrzymać wystarczy: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia - następnie złożyć zamówienie na kwiaty poprzez stronę. Za każde 100 zł wydane na kwiaty otrzymasz 1% rabatu.