KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Bukiet goździków gałązkowych

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*

  • Zawsze świeże kwiaty
  • Dostawa kurierem DHL
  • Dostawa w całej Polsce
Opis wersji produktu

Goździki przywodzą na myśl pozytywne emocje oraz młodzieńcze zauroczenie. Te delikatne, kobiece kwiaty wciąż królują w Dniu Kobiet, ze względu na swoją symbolikę oraz niepowtarzalny, dziewczęcy wygląd. Są one bowiem oznaką nieprzemijającego uczucia, ciepła oraz romansu. Symbolizują miłość, pasję i podziw, co czyni idealnym prezentem dla kogoś, kogo darzysz uczuciem. Przyjemna dla oka, ciepła barwa bukietu rozweseli wnętrze każdego pomieszczenia! Jedno jest pewne - bukiet tych żółtych i czerwonych goździków gałązkowych Premium to z pewnością przepiękny podarunek, który możesz wysłać za pośrednictwem naszego sklepu. Nasi kurierzy DHL dostarczą tą świeżą, doskonale zabezpieczoną kompozycję, zapakowaną w eleganckie pudełko, wprost w ręce Twoich najbliższych!

Wielkość bukietu
Mały ok 50 kwiatów
Średni ok 75 kwiatów
Duży ok 100 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Ten bukiet dostarczymy dla Ciebie na terenie całego kraju!

Warto wiedzieć

  • Tylko najświeższe kwiaty prosto od ogrodnika.
  • Wszystkie bukiety są estetycznie zapakowane jako gotowe prezenty.
  • Starannie zabezpieczone kwiaty w kartonie, przystosowanym do transportu kwiatów..
  • Kwiaty doręczamy kurierem DHL. Ty wybierasz adres i datę dostawy.
  • Dodaj własne, spersonalizowane życzenia do bukietu.
  • Opakowania naszych bukietów są biodegradowalne.
  • Wszystkie nasze bukiety są ręcznie komponowane z największą dbałością o szczegóły.

Termin dostawy produktu*

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę lub niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do soboty do godziny 15:00.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Kwiaty od ogrodnika, zapakowane w karton, wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Dostawa kwiatów możliwa jest najszybciej kolejnego dnia roboczego, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone najpóźniej do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe ze słodyczy i alkoholi wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Dostawa prezentów możliwa jest najszybciej kolejnego dnia roboczego, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone najpóźniej do godziny 05:00 rano.

Rabat

RABAT nawet do 10% NA ZAWSZE w Telekwiaciarnia Gorzów. Rabat można uzyskać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni Gorzów. Aby go otrzymać wystarczy: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia - następnie złożyć zamówienie na kwiaty poprzez stronę. Za każde 100 zł wydane na kwiaty otrzymasz 1% rabatu.